Jak działają wycieraczki osuszająco-czyszczące?

Jak działają wycieraczki osuszająco-czyszczące?

Jak działają wycieraczki osuszająco-czyszczące?

Wycieraczki osuszająco-czyszczące należą do grupy wycieraczek systemowych. Doskonale sprawdzają się przede wszystkim w miejscach o natężonym ruchu pieszych, a więc m.in. obiektach handlowych i użyteczności publicznej. W tym artykule krótko scharakteryzujemy ten rodzaj wycieraczek, przedstawiając najważniejsze korzyści z ich zastosowania.

Specyfika wycieraczek osuszająco-czyszczących

Dostępne w ofercie Unimat wycieraczki osuszająco-czyszczące posiadają wkład tekstylno-gumowy. Zastosowane materiały doskonale chłoną wodę oraz wszelkie zanieczyszczenia, które następnie gromadzone są w dolnych partiach konstrukcji. Odpowiednio wyprofilowana guma skutecznie usuwa wszelkie nieczystości z obuwia. Jest to więc jedno z najlepszych rozwiązań w przypadku obiektów, w których odbywa się intensywny ruch.

Zastosowane materiały gwarantują jej również wyjątkową trwałość i wytrzymałość. Wkłady tekstylno-gumowe są odporne na ścieranie, wyginanie i gnicie. W konstrukcji zastosowano również profile aluminiowe, które połączone są ze sobą przy pomocy stalowych lin nierdzewnych i gumowych dystansów. Dzięki temu wycieraczka zapewnia bardzo dużą pojemność na brud i możliwość łatwej regulacji oraz dopasowania. Dzięki specjalnej konstrukcji z łatwością dostosowują się swoim kształtem i wymiarami do wcześniej przygotowanego wpustu.

Szeroki wybór wycieraczek osuszająco-czyszczących

Wycieraczki osuszająco-czyszczące zapewniają dużą skuteczność w zakresie absorpcji wilgoci oraz czyszczeniu obuwia z zabrudzeń, dlatego też cieszą się sporym zainteresowaniem klientów. W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór różnych produktów z tego zakresu. Zapewniamy wycieraczki w wielu kolorach, w tym m.in. czarnym, szarym, brązowym, czerwonym i piaskowym. Dzięki temu z łatwością można dobrać odpowiedni model idealnie pasujący do aranżacji wnętrza.

Ciekawą propozycją z naszej oferty są wycieraczki osuszająco-czyszczące ze specjalnymi wkładami tekstylnymi osuszająco-pyłochłonne oraz szczotkowymi, które gwarantują najlepsze możliwości czyszczenia obuwia.