Jak wybrać wycieraczkę wejściową do hotelu?

Jak wybrać wycieraczkę wejściową do hotelu?

Podczas urządzania poszczególnych pomieszczeń hotelowych warto wziąć pod uwagę nie tylko ich aspekt wizualny, ale i użytkowy. Szczególne znaczenie dla zachowania estetyki i czystości całego obiektu ma dobór odpowiedniej wycieraczki wejściowej. Podpowiadamy, jakimi kryteriami kierować się podczas poszukiwań systemu wycierania i na które produkty warto zwrócić uwagę.

Jak wybrać wycieraczkę wejściową do hotelu?

Kryteria doboru wycieraczki do butów

Poszukując wycieraczek do hoteli lub innych obiektów, w których panuje duże natężenie ruchu, warto kierować się bezpośrednio do producenta. Nasza firma wykona dla Państwa system wycierania, który nie tylko będzie trwały i elegancki, ale również bezpieczny dla wszystkich jego użytkowników.  

Wycieraczka zewnętrzna do hotelu, z uwagi na ciągłą eksploatację, powinna zostać wykonana z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne, działanie promieni słonecznych oraz niskich i wysokich temperatur. Warto również zwrócić uwagę na jej:

  • wielkość – w przypadku hoteli najlepiej sprawdzą się wycieraczki o większej powierzchni. Idealnie, jeżeli ich gabaryty pasować będą do wnęk, ponieważ dzięki temu nie będą się przesuwały;
  • aspekt wizualny – wycieraczka zewnętrzna to wizytówka hotelu. Warto więc zadbać, aby dobrze komponowała się z budynkiem i jego otoczeniem oraz żeby znajdowało się na niej logo;
  • właściwości antypoślizgowe – dobra wycieraczka to taka, która nie przesuwa się podczas wycierania butów. Dobrze więc, jeżeli wykonana została z antypoślizgowych materiałów.

Jaki model wycieraczki wejściowej wybrać do hotelu?

W przypadku hoteli oraz innych obiektów komercyjnych najlepiej sprawdzą się wycieraczki aluminiowe, które nie tylko doskonale czyszczą obuwie, ale również charakteryzują się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Wykonane z aluminiowych profili, mogą posiadać dowolny wkład czyszczący – jednolity lub mieszany.

Niewątpliwą zaletą wycieraczek aluminiowych jest ich elegancki wygląd oraz to, że mogą  być wyprodukowane w dowolnym rozmiarze i kształcie, dzięki czemu spełniają wszystkie wymogi, stawiane wycieraczkom wejściowym do hoteli.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*