Jaka wycieraczka sprawdzi się najlepiej za barem?

Jaka wycieraczka sprawdzi się najlepiej za barem?

Jaka wycieraczka sprawdzi się najlepiej za barem?

Wycieraczki najczęściej montowane są przed drzwiami lub bezpośrednio za drzwiami wejściowymi do obiektu i służą do usuwania brudu oraz nadmiaru wody z obuwia. W ten sposób ograniczają ilość zanieczyszczeń przenoszonych na butach do wnętrz i zapewniają suchość oraz bezpieczeństwo podłogi. Jednak oferta wycieraczek jest zdecydowanie bardziej urozmaicona, a poszczególne rodzaje mogą służyć również do innych zastosowań. Doskonałym tego przykładem są wycieraczki, które przeznaczone są do użytku za barem. Wykonane są z wysokiej jakości włókna poliamidowego na podłożu z gumy nitrylowej.

Wycieraczki za bar do zastosowań specjalnych

W celu zapewniania pracownikom wygodnej i bezpiecznej pracy za barem, należy zadbać również o podłogę. Z uwagi na fakt, że większość czynności wykonywanych jest z zastosowaniem wody i wielu innych płynów, konieczne jest optymalne zabezpieczenie powierzchni. Wilgoć na posadzce może przyczyniać się do przypadkowych poślizgnięć, co w skrajnych przypadkach może grozić poważnymi konsekwencjami. Dlatego też za barem warto zastosować odpowiednie wycieraczki, które będą wchłaniać wilgoć, zapewniając tym samym bezpieczeństwo i komfort pracy.

W ofercie firmy Unimat można znaleźć niezawodne wycieraczki za bar z włókna poliamidowego na podłożu z gumy nitrylowej, które doskonale nadają się do opisanych powyżej zastosowań. Są chłonne, wykonane z trwałych materiałów i zapewniają długotrwałe użytkowanie. Świetnie sprawdzają się nawet w przypadku bardzo intensywnej eksploatacji.

Wycieraczki za bar – bezpieczeństwo i estetyka

Tworzone przez firmę Unimat wycieraczki przeznaczone do zastosowania za barem wyróżniają się nie tylko skutecznością, ale również wysoką estetyką. Co więcej, mogą być zaprojektowane graficznie zgodnie z życzeniami klienta. Wycieraczka z logo, napisem, czy grafiką sprawdzi się jako narzędzie wspierające działania wizerunkowe lub reklamowe. Jest to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich firm, które dbają o spójność wszystkich wykorzystywanych elementów tworzących identyfikację wizualną marki.