Szybki kontakt +48 609 534 390 lub rr@wycieraczki.info

Kontakt

Siedziba i zakład produkcyjny

    ul. Pokrzywno 10A

    61-315 Poznań

    tel. 61 848 93 95

    fax. 61 848 80 55

Zarząd

Rafał Rejmisz

kom. 609 53 43 90

rr@wycieraczki.info

Katarzyna Sobczak

kom. 601 74 34 32

kasia@wycieraczki.info

Ofertowanie i sprzedaż

Mateusz Golanowski

kom. 531 410 574

sprzedaz@wycieraczki.info

Oskar Sobczak

kom. 663 581 928

oskar@wycieraczki.info

Przygotowanie produkcji

Marcin Bąkowski

kom. 723 77 50 00

marcin@wycieraczki.info

Transport i wysyłki

Karolina Andrzejewska

transport@wycieraczki.info

kom. 570 379 000

tel. 61 848 93 95

Dla projektantów

Anna Bernard

projekty@wycieraczki.info

tel. 61 848 93 95

kom. 570 053 810

Sekretariat

Iwona Lemańska

tel. 61 848 93 95

kom. 669 993 932

sekretariat@wycieraczki.info

Jolanta Lewandowska

jola@wycieraczki.info

tel. 61 848 93 95

kom. 570 805 006

Producent wycieraczek Unimat – skontaktuj się z nami

Nasza oferta to rozmaite wycieraczki. Proponujemy m.in. wycieraczki do butów, spersonalizowane wycieraczki czyszczące (z logo firmy) i wycieraczki aluminiowe. Serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane nabyciem wycieraczek obiektowych – także te, które chcą zamówić wycieraczki z logo firmowym. Pracownicy firmy Unimat chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i wskażą optymalne rozwiązania, które pozwolą ograniczyć koszty sprzątania czy to powierzchni handlowej, czy też przemysłowej.

Regionalni przedstawiciele

Wrocław

Edyta Domagała

kom. 669 99 39 35

edyta@wycieraczki.info

Gdynia

Jacek Dziadosz

kom. 515 433 978

jacek@wycieraczki.info

Kraków

Andrzej Kuc

kom. 513 175 435

andrzej@wycieraczki.info

Warszawa

Mirosław Kuciewicz

kom. 501 02 66 21

tel. 22 815 65 95

mirek@wycieraczki.info

Formularz kontaktowy

Napisz do nas

Załącz plik (maksymalny rozmiar 16 MB)

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu przez Rafała Rejmisza prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą UNIMAT FABRYKA WYCIERACZEK RAFAŁ REJMISZ z siedzibą w Poznaniu, ul. Pokrzywno 10A, 61-315 Poznań, NIP: 7771741867, REGON: 634600321, w celach marketingowych, polegających na kontaktowaniu się celem przedstawienia lub przesłania oferty. Przetwarzanie danych nastąpi do czasu wycofania przeze mnie zgody. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres inspektor@rodo-siwinski.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

Zobacz pełną treść zgody.