Wycieraczki zewnętrzne i wewnętrzne – poznaj naszą pełną ofertę

UNIMAT jest producentem oraz dostawcą wszystkich rodzajów wycieraczek zewnętrznych i wewnętrznych w profilach aluminiowych oraz podłogowych ciągów systemów czyszczących przeznaczonych do różnych budynków:

Bariery czyszczące dla centrów handlowych i hal przemysłowych

Nasza firma oferuje skuteczne i trwałe systemy czyszczenia butów i kół pojazdów. Polecamy nasze wycieraczki zewnętrzne przeznaczone dla małych sklepów i dużych centrów handlowych, które sprawdzają się w trudnych warunkach atmosferycznych i są dostosowane do każdej pory roku. Projektując systemy uwzględniamy natężenie ruchu klientów i wybieramy rozwiązania pasujące do architektury otoczenia.

Wytwarzamy także kompletne systemy osadników z odwodnieniem, które są stosowane w halach produkcyjnych i magazynach. Wybór odpowiedniego rozmiaru i typu systemu czyszczącego ustalamy w bezpośrednich konsultacjach z Klientami.

Wycieraczki podłogowe i na schody

Nasze wycieraczki podłogowe i systemy na schody poprawiają bezpieczeństwo pieszych. Dodatkowo wszystkie nasze maty antypoślizgowe są odporne na działanie czynników atmosferycznych, a ich otwarta konstrukcja sprzyja przepływowi wody i powietrza.

Klientom, którzy chcą kupić wycieraczki, polecamy również ramy systemowe do wycieraczek o różnych wymiarach. Osadzenie wycieraczki w trwałej konstrukcji gwarantuje, że nie będzie się przemieszczać – to bezpieczne rozwiązanie dla użytkowników.

Wycieraczki mogą być również ozdobą korytarzy firmowych. Na indywidualne zamówienia oferujemy LogoMaty, czyli wycieraczki z logo lub dowolnym napisem. To specjalna propozycja dla firm dbających o wizerunek i prestiż.

Z nami zadbasz o czystość i bezpieczeństwo

 

Nasze produkty w sklepie Zadaj pytanie