Wycieraczki obiektowe

Udowadniamy, że nasze wycieraczki mogą być ozdobą wejść do budynków.

Gotowe wycieraczki do domu i ogrodu

Udowadniamy, że nasze wycieraczki mogą być
od razu gotowe do pracy po wyjęciu z pudełka.

Wycieraczki systemowe

Udowadniamy, że potrafimy wykonać
nasze wycieraczki
o najbardziej skomplikowanych kształtach.

Przemysłowe wycieraczki przejazdowe

Udowadniamy, że nasze wycieraczki przemysłowe
potrafią sprostać najcięższym wyzwaniom .

Slider

Wycieraczki produkcji Unimat dla Twojego obiektu

Dlaczego Unimat - wycieraczki systemowe?

indywidualne podejście

Każdy klient jest dla nas ważny niezależnie od wielkości zamówienia. Znaczną większość wycieraczek wykonujemy na wymiary zadane przez klienta, dostosowane do warunków technicznych istniejących na budowie. Dzięki ogromnej liczbie dostępnych profili potrafimy spełnić większość indywidualnych oczekiwań klientów w stosunku do wycieraczek.

niebanalne wzornictwo

Oferowane przez Unimat wycieraczki charakteryzują się niebanalnym wzornictwem dzięki zastosowaniu jako wkłady czyszczące materiałów o wielu kolorach oraz strukturze, przez co dopasowują się do posadzki, ścian, elewacji tworząc kompletną, współistniejącą całość.

precyzja

Unimat produkuje wycieraczki z najwyższą precyzją określaną w naszych normach zakładowych jako +0/-2 mm. Oznacza to, że każda wyprodukowana przez nas wycieraczka na pewno będzie pasować do miejsca, gdzie będzie pracować.

nowoczesny sprzęt

Nowoczesna produkcja wycieraczek wysokiej jakości wymaga używania wielu zaawansowanych technicznie urządzeń i maszyn. Wiele z nich sami projektujemy, ponieważ wiemy najlepiej czego potrzebujemy. Niektóre procesy zdołaliśmy zautomatyzować - dzięki temu zlecenia są wykonywane szybko i z dużą dokładnością.

Wycieraczki obiektowe Unimat

 

Dlaczego my?

Działamy globalnie

Dostarczymy zamówione wycieraczki w każdy zakątek Polski, a także do każdego kraju na świecie. Już teraz zaopatrujemy naszych partnerów handlowych w ponad 15 krajach.

Kochamy naszą pracę

Nasze zespoły handlowców, techników, pracowników produkcyjnych i biurowych tworzą ludzie pełni energii i pomysłów. Wkładamy mnóstwo serca w to co robimy, ponieważ najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta z naszej pracy.

Stosujemy nowoczesne standardy

Nasze produkty są wytwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami, a szereg badań i certyfikacji wykonujemy ponad aktualne wymagania prawne. Wszystko po to, żeby zawsze stosować najwyższe standardy w produkcji naszych wycieraczek.

Szybki kontakt

Kompetentna obsługa klienta to jedna z naszych podstawowych cech. Wystarczy zadzwonić lub napisać wiadomość - a odpowiemy szybko na wszystkie pytania. Przejdź do zakładki "Kontakt" i dowiedz się wszystkiego o wycieraczkach.

Nasze doświadczenie

Nasza misja

Unimat Fabryka Wycieraczek od prawie 20 lat produkuje wysokiej jakości wycieraczki obiektowe. Naszą misją jest tworzenie produktów skutecznie wspierających starania klientów w utrzymaniu czystości w budynkach, dzięki nowoczesnym ciągom czyszczącym.

Nasza technika pracy

Każdego dnia nasze wycieraczki przyczyniają się do obniżenia kosztów utrzymania czystości, podniesienia jakości życia oraz tworzenia pozytywnego wizerunku budynków.

Niezależnie od tego czy administrujesz hotelem, biurowcem, apartamentowcem, dużym szpitalem czy małym gabinetem, urzędem czy po prostu masz własny dom, potrzebujesz naszych wycieraczek.

Nasza obietnica

Chcemy być niezawodnym i przewidywalnym producentem i dostawcą najbardziej skutecznych narzędzi do codziennej walki o czystość naszych przestrzeni publicznych i prywatnych tak, aby nasi klienci mogli skoncentrować się przede wszystkim na swoich celach nam zostawiając strefy wejść do budynków.