Podpowiadamy, jak znaleźć dobrą jakościowo wycieraczkę wejściową

Wycieraczka, pomimo że często niedoceniana, stanowi ważny element na wyposażeniu każdego mieszkania. Odpowiednio dobrana, pozwala zaoszczędzić czas związany ze sprzątaniem nanoszącego się do domu brudu. Na rynku znaleźć można obecnie bogaty wybór różnego rodzaju wycieraczek. Jak znaleźć najlepszą? Na to pytanie postaraliśmy się odpowiedzieć w treści dzisiejszego artykułu. Zachęcamy do uważnej lektury.

Wizytówka domu lub firmy

Ładna i funkcjonalna wycieraczka może stać się wizytówką twojego domu lub firmy. Należy bowiem pamiętać, że to właśnie z niej jako pierwszej skorzystają przychodzący do Ciebie goście. Mając to na uwadze, powinieneś zadbać, aby była czysta i atrakcyjna wizualnie. Jeżeli prowadzisz własną działalność gospodarczą, to doskonałym pomysłem będzie umieszczenie na wycieraczce logo Twojej firmy. Klienci z pewnością zauważą ten szczegół i docenią Twoje profesjonalne podejście do reklamowania marki.

Popularne rodzaje wycieraczek wejściowych

Jak już wcześniej wspomnieliśmy na rynku znaleźć można obecnie bogaty wybór wycieraczek wejściowych. Największą popularnością cieszą się jednak:

  • wycieraczki gumowe -tego typu wycieraczki charakteryzują się doskonałą trwałością i odpornością na działanie wilgoci. Klienci doceniają je za wyjątkową wygodę użycia. Ich zaletą jest również łatwe czyszczenie;
  • wycieraczka kokosowa – idealna do domów i mieszkań. Wycieraczka posiada szorstkie włókna, które doskonale zbierają drobne zanieczyszczenia. W sprzedaży dostępne są w wielu ciekawych wariantach kolorystycznych;
  • wycieraczki z tworzyw sztucznych – najczęściej wyposażone w ostre igiełki, które pozwalają na łatwe oczyszczenie obuwia.

To, która wycieraczka wejściowa sprawdzi się najlepiej w naszym przypadku zależeć będzie przede wszystkim od stopnia jej eksploatowania. W przypadku firm polecane są wycieraczki gumowe lub kokosowe. Do domów jednorodzinnych można wybrać zarówno modele kokosowe, jak i te wykonane z tworzyw sztucznych.