Błąd
 • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Brak wystarczających uprawnień, aby móc utworzyć folder root/cache/preview.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Brak wystarczających uprawnień, aby móc utworzyć folder root/cache/preview.

Wycieraczki domowe Home & Garden

Gotowe wycieraczki domowe Home & Garden to produkt dla tych, którzy nie chcą tracić czasu na montaż maty przy wejściu. Model jest od razu zdatny do zastosowania w Twoim domu lub mieszkaniu od razu po wyjęciu z pudełka. Konstrukcja wycieraczki oparta jest na specjalnie zaprojektowanych profilach aluminiowych z wkładami czyszczącymi: tekstylnymi, tekstylnymi poliamidowymi, gumowymi, szczotkowymi, wykonanymi z kokosu naturalnego czy wkładami mieszanymi. Profile aluminiowe wraz z wkładami czyszczącymi zamontowane są na stałe w rampie najazdowej anodowanej. Wycieraczka idealnie pasuje do ramy, zatem nie wystaje powyżej linii podłogi, zapewniając pełne bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Pomiędzy profilami tworzymy stały dystans o długości 5 mm, dzięki czemu woda przepływa swobodnie pod wycieraczką. Spód wycieraczki zabezpiecza posadzkę przed zniszczeniem w wyniku przenikania wilgoci.

Jak wybrać rozmiar wycieraczki domowej?

Podczas zakupu wycieraczki domowej należy pamiętać, że jej szerokość określa wymiar równoległy do drzwi wejściowych, a długość to wymiar prostopadły. Zanim zamówisz dany model zwróć też uwagę na jego grubość – jeśli mata będzie zbyt wysoka stanie się przeszkodą przy otwieraniu i zamykaniu drzwi. Zbyt gruby produkt tworzy też ryzyko potknięcia się i upadku. Wycieraczkę domową Home & Garden możesz umieścić zarówno przed wejściem, jak i przed schodami zewnętrznymi lub wewnętrznymi. Wówczas wymiary maty muszą być dostosowane do rozmiaru stopni w taki sam sposób jak do skrzydeł drzwiowych. 

Gdzie można stosować gotowe wycieraczki Home & Garden?

Używanie wycieraczek Unimat 12 Home & Garden jest najprostszym sposobem na to, aby skutecznie oczyszczać obuwie przed drzwiami do środka budynku. Ta solidna oraz wyjątkowo elegancka mata pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych stref przy wejściach. Można stosować ją nie tylko w domach i budynkach mieszkalnych, ale również w:

 • ogrodzie zimowym;
 • patio;
 • na tarasie;
 • garażu;
 • oranżerii;
 • domku narzędziowym;
 • małym biurze;
 • salonie fryzjerskim i kosmetycznym oraz w wielu innych miejscach.

Wykorzystanie EasyMat w tych przestrzeniach pozwala dłużej zachować czystość podłóg oraz zmniejszyć ilość czasu i nakładów finansowych, przeznaczanych na czynności porządkowe. Co więcej, estetyczna i pasująca do wnętrza wycieraczka sprawia pozytywne wrażenie na Twoich gościach lub klientach oraz świadczy o tym, że ze starannością dbasz o wnętrza i chcesz, aby każdy odwiedzający komfortowo czuł się w danej przestrzeni. 

Dostępne wymiary standardowe 

 • szerokość 60 cm x długość 42 cm
 • szerokość 75 cm x długość 50 cm
 • szerokość 90 cm x długość 50 cm

Zadbaj o dobre pierwsze wrażenie od samego wejścia - kup wycieraczkę Unimat 12 Home & Garden i pozwól jej pracować dla Ciebie! Jeśli masz jeszcze jakieś pytania dotyczące naszej oferty, to zadzwoń lub wyślij je za pośrednictwem strony internetowej.

Unimat 10

Kup produkt Zadaj pytanie

{gallery}garden{/gallery}