Wycieraczka z niebalanym nadrukiem jako świetny prezent na parapetówkę

Oryginalna wycieraczka do butów to upominek, który z pewnością ucieszy właścicieli nowego domu lub mieszkania. Przedmioty codziennego użytku najlepiej sprawdzają się jako prezenty na parapetówkę, ponieważ są praktyczne i nie lądują nieużywane na dnie szafy. Dodatkową zaletę wycieraczki stanowi to, że jest nie tylko pożytecznym przedmiotem, lecz także elementem ozdobnym, który urozmaica aranżację przedpokoju. 

Jak wybrać wycieraczkę do butów na parapetówkę?

Jeśli wiesz, w jakim stylu zostało urządzone nowe mieszkanie Twoich znajomych, zdecyduj się na wycieraczkę do butów, która będzie pasowała stylem, kolorem i wzorem do aranżacji pomieszczeń. W przypadku, gdy nie masz takiej wiedzy, wybierz matę w neutralnych barwach i bez ozdobników. Taka wycieraczka sprawdzi się w każdym miejscu i nie zaburzy wyglądu wnętrz. Obecnie w sklepach popularne są maty z zabawnymi nadrukami – to dobry pomysł na upominek, jednak tylko we wtedy, kiedy dany napis pasuje do poczucia humoru osoby, jaką zamierzasz obdarować. Gdy nie jesteś pewien, czy trafisz w gust znajomego, lepiej postaw na klasyczną i neutralną wycieraczkę, która przyda się każdemu niezależnie od upodobań. 

Na co zwrócić uwagę, kupując wycieraczkę na parapetówkę?

Pamiętaj o tym, że wycieraczka na parapetówkę powinna wyróżniać się nie tylko niebanalnym wyglądem, lecz także wysoką jakością wykonania. Dzięki temu posłuży właścicielom nowego domu lub mieszkania przez długi czas. Przed zakupem upewnij się, że wycieraczka do butów:

  • ma trwały nadruk, odporny na ścieranie i odbarwianie się;
  • została wyposażona w antypoślizgowe oraz nieprzepuszczające wody podłoże;
  • jest wytrzymała, czyli nie odkształca się, nie ulega uszkodzeniom mechanicznym (prucie, rozrywanie się) oraz nie niszczy się pod wpływem oddziaływania czynników atmosferycznych (jeśli będzie stosowana na zewnątrz);
  • wykazuje bardzo dobre właściwości czyszczące, które zapewniają maty kokosowe, tekstylne i gumowe.  

Jeśli planujesz podarować wycieraczkę osobom, które wprowadziły się do domu jednorodzinnego z podwórkiem, zdecyduj się na uniwersalną wycieraczkę domową na profilach aluminiowych. Taki produkt może być wykorzystany zarówno przed głównym wejściem do budynku, jak i na tarasie, przy garażu, w oranżerii bądź ogrodzie zimowym. Z kolei właścicielom mieszkania przyda się stylowa mata z włókna kokosowego o doskonałych właściwościach absorpcyjnych i czyszczących.