Wycieraczka z logo. Czy warto ją zamówić do firmy?

Przed wejściami do większości biur i firm są zamontowane wycieraczki. I nic w tym dziwnego. Nawet najprostsza wycieraczka zatrzymuje część wilgoci i brudu z butów na zewnątrz. Niewielu szefów firm pamięta jednak o tym, że ten niepozorny przedmiot może być wspaniałym nośnikiem reklamowym. Czy warto zamówić do swojej firmy wycieraczkę z logo?

Potencjalni klienci

Zapamiętanie przez przypadkową osobę nazwy lub logotypu firmy to droga do jej sukcesu. Gdy potencjalny klient będzie szukał konkretnego produktu lub usługi, wśród wielu firm wybierze tę, której logotyp wyda mu się znajomy. Dlatego właśnie tak ważny jest branding długopisów, kalendarzy, czy samochodów. Wycieraczkę pod drzwiami firmy codziennie mija co najmniej kilkanaście osób. Jeśli ma ona logotyp, zdecydowanie będzie przyciągała wzrok i wyróżniała się na tle zwykłych, szarych lub czarnych wycieraczek. Jest więc oryginalnym i nieginącym w szumie innych reklam nośnikiem. A do tego – praktycznym przedmiotem, który do firmy należałoby zamówić i tak, i tak.

Stali klienci

Wycieraczki z logo są też dobrym wyborem ze względu na stałych klientów. Przede wszystkim ułatwiają im one drogę do drzwi firmy, zwłaszcza wtedy, gdy dzieli ona budynek z innymi firmami. Logotyp pod drzwiami nie pozostawia wątpliwości, do jakiego biura prowadzą dane drzwi. Wycieraczka z logotypem firmy jest ponadto ładna i cieszy oczy. Dla klienta, który ją mija to znak, że firma dba o najmniejsze szczegóły. To budzi oczywiście skojarzenie z samą obsługą klienta. Każdy z nas woli być obsługiwany w eleganckim biurze niż szarym, niemodnie urządzonym gabinecie. Nowoczesne wycieraczki z logo od dobrych dostawców są wykonane z solidnych materiałów i niezwykle skuteczne. To oznacza, że wycieraczka lub nawet cały ich system, doskonale oczyszcza obuwie wchodzących osób z brudu i osusza z wilgoci. Dzięki temu hal biura nie wymaga częstego i intensywnego sprzątania, a to oczywiście przekłada się na oszczędności dla firmy.