Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Brak wystarczających uprawnień, aby móc utworzyć folder root/cache/preview.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Brak wystarczających uprawnień, aby móc utworzyć folder root/cache/preview.

Wycieraczki z logo

Wykonujemy wycieraczki z logo (reklamowe, promocyjne i informacyjne) na indywidualne zamówienie. To specjalna propozycja dla firm dbających o prestiż i promocję wizerunku. Spersonalizowane maty są wyróżniającym się nośnikiem informacji w zakładach pracy i biurach, a jednocześnie w pełni sprawdzą się jako wycieraczki osuszające. Ich właściwości sprawiają, że doskonale spełniają swoje podstawowe funkcje czyszczące. Oprócz standardowych wycieraczek z logo firmy oferujemy także m.in.:

  • bar-maty, czyli maty reklamowe na bar;
  • maty dla kampanii promocyjnych wyrobów lub marek o fotograficznej jakości;
  • maty eventowe, np. maty w strefach startu i maty imprez sportowych.

Wycieraczki na zamówienie są dostępne w bogatej i zróżnicowanej gamie kolorystycznej. Wykonujemy produkty z wysoką precyzją, dzięki czemu nadruki na matach są czytelne i odzwierciedlają nawet najmniejsze szczegóły. Odznaczają się także bardzo dużą trwałością oraz odpornością na ścieranie i inne uszkodzenia mechaniczne. Ich kolory nie płowieją ani nie przebarwiają się. Maty z logo są łatwe w czyszczeniu i nie wymagają skomplikowanych zabiegów konserwacyjnych, a jednocześnie utrzymują nieskazitelny wygląd przez długi czas.

Osuszająca wycieraczka z logo firmy

Wycieraczki z logo firmy wykonujemy z włókna poliamidowego na podłożu z gumy nitrylowej. W ten sposób powstają wytrzymałe maty o właściwościach antypoślizgowych i antystatycznych. Współcześnie wiele przedmiotów służących praktycznym celom w firmach jest wykorzystywanych jako przestrzeń reklamowa. Maty z logo pełnią nie tylko funkcję promocyjną, lecz także skutecznie czyszczą obuwie z zabrudzeń. Zatrzymują na sobie piasek, błoto, śnieg, kurz oraz wodę, dzięki czemu chronią posadzki przed zabrudzeniami. Ponadto za ich sprawą we wnętrzach budynku nie dochodzi do namnażania się bakterii, które mogłyby w następstwie odrywać się od podłóg i zanieczyszczać powietrze w pomieszczeniach. Takie zjawisko przyczynia się do pojawiania się chorób dróg oddechowych, zatem zakup wycieraczki z logo firmy to inwestycja zarówno w bezpieczeństwo pracowników oraz klientów, jak i rozwój działalności. Wysokiej jakości mata promocyjna świadczy o tym, że przedsiębiorstwo dba o swój wizerunek w oczach klientów. Co więcej, jej zastosowanie sprawia, że marka zyskuje większą rozpoznawalność i zostaje zapamiętana przez potencjalnych kontrahentów.

Jak projektujemy wycieraczki na zamówienie?

Jeśli chcesz kupić wycieraczkę na zamówienie, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami. Z uwagi na dużą ilość oferowanych produktów Unimat LogoMat ich dobór omawiamy w trakcie bezpośredniej rozmowy z Klientami. Pomagamy w wyborze odpowiedniego materiału wycieraczki do grafiki, a także informujemy o możliwościach związanych z dostępną gamą kolorów. Zatrudnieni przez nas specjaliści przygotowują komputerowe wizualizacje projektów oraz sporządzają wyceny w oparciu o oczekiwania Klientów. Przyjmujemy także gotowe projekty do realizacji.

Nurtuje cię jakaś kwestia i chciałbyś zadać nam pytanie? Skorzystaj z formularza kontaktowego. UWAGA: ponieważ wykonywane zamówienie zależy od indywidualnego procesu akceptacji projektu, termin ich realizacji wynosi minimum 2-3 tygodnie.

Zadaj pytanie

{gallery}logo{/gallery}