Wycieraczki z logo - reklamowe i informacyjne

Wykonujemy wycieraczki z logo na indywidualne zamówienie. To specjalna propozycja dla firm dbających o prestiż i promocję wizerunku. Spersonalizowane maty z logo, reklamowe czy promocyjne będą wyróżniającym się nośnikiem informacji w zakładach pracy i biurach, a jednocześnie sprawdzą się jako pełnowartościowe wycieraczki osuszające.

Maty Unimat LogoMat poprawiają i uatrakcyjniają wystrój wnętrza. Indywidualnie przygotowana wycieraczka z logo, napisem czy grafiką posłuży jako narzędzie budowania wizerunku marki, identyfikacji wizualnej firmy, tożsamości korporacyjnej czy po prostu nośnik reklamowy umieszczony na podłodze. Jesteśmy w stanie umieścić na naszych produktach nawet bardzo skomplikowane znaki graficzne.

Oprócz standardowych wycieraczek z logo oferujemy także między innymi bar-maty, czyli maty reklamowe na bar, maty dla kampanii promocyjnych wyrobów lub marek o fotograficznej jakości oraz maty eventowe, np. maty w strefach startu i maty imprez sportowych.

Osuszająca wycieraczka z logo

Nasze wycieraczki z logo wykonujemy z włókna poliamidowego na podłożu z gumy nitrylowej. To pełnowartościowe wycieraczki osuszające, które zarazem doskonale spełniają swoją podstawową funkcję jako maty czyszczące. Są trwałe i wytrzymałe. Mają właściwości antypoślizgowe i antystatyczne. Dysponujemy wycieraczkami w bogatej i zróżnicowanej gamie kolorystycznej, doskonale odzwierciedlającymi nawet najmniejsze szczegóły i odznaczającymi się bardzo wysoką trwałością oraz eleganckim wyglądem.

Wycieraczka firmowa – skontaktuj się, by omówić szczegóły zamówienia!

Oczywiste jest zatem to, że we współczesnych czasach wiele przedmiotów służących praktycznym celom w firmach jest wykorzystywanych jako przestrzeń reklamowa – samochody, kalendarze, jak również wycieraczki. Zamów więc wycieraczkę firmową, która nie tylko czyści, ale także pełni funkcje reklamowe i informacyjne. W tym celu zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami. Z uwagi na dużą ilość oferowanych produktów Unimat LogoMat ich dobór omawiamy w trakcie bezpośredniej rozmowy z Klientami. Pomagamy w wyborze odpowiedniego materiału wycieraczki do grafiki, a także informujemy o możliwościach związanych z dostępną gamą kolorów. Zatrudnieni przez nas specjaliści przygotowują komputerowe wizualizacje projektów oraz sporządzają wyceny w oparciu o oczekiwania Klientów. Przyjmujemy także gotowe projekty do realizacji.

Nurtuje cię jakaś kwestia i chciałbyś zadać nam pytanie? Skorzystaj z formularza kontaktowego. UWAGA: ponieważ wykonywane zamówienie zależy od indywidualnego procesu akceptacji projektu, termin ich realizacji wynosi minimum 2-3 tygodnie.

Zadaj pytanie