Nierdzewne wycieraczki z kraty - charakterystyka

Wycieraczki z kraty wykonane są z ocynkowanej stali, dzięki temu ma długą żywotność. Najczęściej stosuje się na zewnątrz budynku, zapobiegając przenoszeniu brudu we wnętrza. Bardzo odporna na działania mechaniczne oraz czynniki atmosferyczne. Wycieraczki z kraty można układać w systemie modułowym, co daje możliwość zabezpieczenia większej powierzchni.

Zastosowanie wycieraczki z kraty

Wycieraczki z kraty stalowej doskonale sprawdzają się zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Posiadają ząbkowane płaskowniki, co ułatwia oczyszczenie obuwia oraz zabezpieczenie antypoślizgowe. Stosowane są nie tylko przed domami mieszkalnymi, ale również przed lokalami handlowymi o dużym natężeniu ruchu. Produkt charakteryzuje się dużą wytrzymałością, odporny na działanie czynników zewnętrznych. Bez względu na porę roku materiał ten nie ulega zniszczeniu. Wycieraczka wykonana jest ze stali nierdzewnej, dzięki temu nie powstają na niej zmiany korozyjne. Łatwa w utrzymaniu czystości, zabezpiecza przed przenoszeniem brudu, zmywać można za pomocą ogólnie dostępnych środków. Najczęściej stosowane są przed szkołami, galeriami handlowymi czy każdej firmy, gdyż można je układać obok siebie i stworzyć większą powierzchnię zabezpieczającą.

Korzyści wynikające z użytkowania wycieraczki z kraty

 W obiektach handlowy stosuje się dodatkowo maty tekstylne, gdyż sama krata nie jest w stanie zabezpieczyć powierzchni przed zabrudzeniami w okresie zimowym. Bardzo uniwersalnym zastosowaniem jest wycieraczki z kraty przed wejściem do budynku. Natomiast we wnętrzu można zastosować maty aluminiowe, które zbierając kurz, zabezpieczają podłogę przed zużyciem oraz ułatwiają utrzymanie czystości. Producentem nierdzewnych wycieraczek z kraty jest firma Unimat. W swojej bogatej ofercie posiada różnego rodzaju maty zabezpieczające obiekty handlowe i przemysłowe, dzięki którym można zmniejszyć koszty sprzątania. Wycieraczki dostępne są w różnych wymiarach, nie mniej jednak firma realizuje również zamówienia na szczególne zapotrzebowanie klienta.