Jakie nadruki najczęściej umieszcza się na wycieraczkach?

Wycieraczka wejściowa nie musi być pospolita lub nijaka. Na rynku istnieje szeroki wybór mat, które nie tylko skutecznie oczyszczają obuwie z zanieczyszczeń, lecz także sprawdzają się jako niebanalny wyróżnik wejścia do domu, mieszkania czy biura. Wycieraczki z nadrukami przyciągają uwagę gości, wprawiają ich w dobry nastrój, a także mogą być pomocne w promowaniu własnej firmy.  

Najpopularniejsze nadruki na wycieraczkach

Do najpopularniejszych nadrukach na wycieraczkach należą napisy „Dzień dobry”, „Witamy”, „Welcome” lub inne powitania, które są przyjaznym komunikatem dla gości. Niektórzy gospodarze wybierają maty wejściowe z humorystycznymi grafikami lub dowcipnymi zwrotami do odwiedzających. Zazwyczaj zachęcają one do oczyszczenia obuwia lub informują o tym, kto może wejść do środka lub kim są właściciele mieszkania. Z kolei nasza firma oferuje wycieraczki reklamowe z logo, które są coraz częściej wykorzystywane jako gadżet marketingowy. Znajdują się w strefach wejścia do siedzib różnych przedsiębiorstw, w okolicach lobby, recepcji oraz na korytarzach budynków. Sprawdzają się także na wydarzeniach branżowych, na których znajduje się stanowisko firmy, odwiedzane przez potencjalnych klientów lub kontrahentów. Mata z logo świadczy o tym, że przedsiębiorca dba o wizerunek swojej działalności. Ponadto klienci łatwiej zapamiętują daną firmę i dzięki temu częściej wracają do korzystania z jej usług. 

Jakimi sposobami umieszcza się nadruki na wycieraczkach?

Technika wykonania nadruku na wycieraczce różni się w zależności od materiału, z jakiego produkowana jest mata. Do najczęściej wykorzystywanych metod należy: grawer laserowy, barwienie wytrzymałymi farbami, nowoczesna technologia druku UV. Zanim zamówisz wycieraczkę z nadrukiem koniecznie sprawdź, czy wybrany przez Ciebie producent wykonuje wycieraczki z grafiką, która jest odporna na ścieranie i nie ulega uszkodzeniom pod wpływem czynników atmosferycznych lub w trakcie czyszczenia bądź prania w pralce. W naszej firmie dbamy zarówno o wysoką jakość nadruku, jak i zgodność obrazu lub napisu z oczekiwaniami klienta. Wykonujemy indywidualne projekty w specjalnym programie komputerowym i przedstawiamy wizualizację maty z logo zleceniodawcy. Nanosimy poprawki zgodnie z sugestiami klienta i przechodzimy do produkcji wycieraczek dopiero po ostatecznej akceptacji projektu.