Ramy systemowe do przyklejenia do posadzki

Ramy systemowe do przyklejenia do posadzki pozwalają na ustabilizowanie wycieraczki, dzięki czemu system utrzymania czystości w budynku nie zagraża bezpieczeństwu przechodniów. Przytwierdzenie maty do podłoża sprawia, że nie zawija się ona na brzegach ani nie przemieszcza się z miejsca na miejsce podczas wchodzenia na nią. Minimalizuje to ryzyko potknięcia się i upadku, który mógłby skończyć się poważnymi obrażeniami. Nasza firma oferuje pomoc w montażu wycieraczek i dołączonych do nich akcesoriów. Dobieramy wówczas odpowiedni rodzaj łączenia, który nie zaszkodzi podłogom w budynku.

W przypadku, gdy nie ma możliwości przyklejenia wycieraczki do posadzki, można skorzystać z ram najazdowych, które ułatwiają poruszanie się osobom z niepełnosprawnością ruchową lub przechodniom z wózkami dziecięcymi czy sklepowymi bądź walizkami na kółkach. Wszystkie akcesoria wykonujemy z wytrzymałego aluminium, dzięki czemu mogą być instalowane wewnątrz i na zewnątrz budynków. Ramy wykazują odporność na wilgoć, skrajne temperatury, duży ciężar, wgniatanie i zarysowania. Wysoka wytrzymałość sprawia, że służą użytkownikom przez długi czas nawet w miejscach, w których są narażone na intensywną eksploatację.

Gwarancja jakości ram systemowych do przyklejenia do posadzki

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu opracowaliśmy najwyższej klasy systemy czyszczące, których wytrzymałość umożliwia wieloletnie użytkowanie nawet w obiektach o wysokim natężeniu ruchu pieszych. Zachęcamy do skorzystania z naszego doradztwa w zakresie doboru ram systemowych, które zapewniają bezpieczeństwo osobom przebywającym na terenie centrów handlowych, urzędów, lokali usługowych i gastronomicznych, lotnisk, placówek szkolnych i medycznych.