Wycieraczki czyszczące

Szukasz prostej i zarazem wytrzymałej wycieraczki czyszczącej? Stworzyliśmy produkt, który spełni Twoje oczekiwania i pozwoli na utrzymanie czystości w Twoim budynku. Produkujemy i sprzedajemy aluminiowe wycieraczki wewnętrzne, które zostały wykonane z myślą o funkcjach czyszczących. Te produkty niezwykle skutecznie niwelują brud z obuwia, np. piasek czy błoto. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu wkładów gumowych lub szczotkowych. Ich bardzo docenianą i ważną zaletą jest trwałość - są odporne zarówno na działanie czynników atmosferycznych, jak i na uszkodzenia mechaniczne. Wkłady szczotkowe oprócz bardzo efektywnego czyszczenia zapewniają też maksymalną ochronę antypoślizgową w klasie R13. Jeśli jednak potrzebujesz wycieraczki wyposażonej także w funkcję osuszania, to zachęcamy do zapoznania się i z tą ofertą.

Modele wycieraczek czyszczących i dodatkowe elementy wspierające

Umożliwiamy zakup kilku modeli wycieraczek czyszczących:  R, B, MB, K, S oraz ich różnych wariantów.  Skróty te oznaczają konkretne surowce, z których wykonane są wkłady:

R – to guma EPDM lub winyl

B – to szczotka poliamidowa PA 6 lub PA 6.6

S - scraper - to struktura czyszcząca zbliżona do szczotki, polipropylenowa

Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych elementów czyszczących, które sprawią, że Twoja wycieraczka będzie czyścić jeszcze lepiej.  Są to między innymi: grzebień aluminiowy (K) i mini szczotka (MB).

 Zadaj pytanie