Akcesoria do wycieraczek z aluminium

W naszej ofercie znajdują się akcesoria do wycieraczek z aluminium, które są potrzebne do montażu i zwiększenia funkcjonalności profesjonalnych systemów czyszczących w obiektach usługowych, handlowych i biurach. Produkty odznaczają się wysoką trwałością i estetycznym wyglądem. Dzięki nim wycieraczki aluminiowe  są stabilne oraz bezpieczne dla przechodniów i osób zajmujących się ich konserwacją. Oferujemy także akcesoria montażowe, które pozwalają dostosować budynek do wizyt osób niewidomych i niedowidzących lub z niepełnosprawnością ruchową. 

Jakie akcesoria do wycieraczek z aluminium warto zamówić?

Do najpopularniejszych akcesoriów do wycieraczek z aluminium należą osadniki ułatwiające pozbycie się nadmiaru wody z elementów czyszczących. Są to pojemniki, w których gromadzą się płynne zanieczyszczenia. Dzięki nim wycieraczki znacznie rzadziej wymagają czyszczenia. Zamówisz u nas kompletne systemy osadników z odwodnieniem o różnych parametrach, które można podłączyć do kanalizacji na wodę deszczową. Ponadto prowadzimy sprzedaż takich produktów, jak:

  • zaślepki montowane na końcach profili, których celem jest zabezpieczanie ostrych krawędzi wycieraczek przed poranieniem rąk w trakcie czyszczenia;
  • ramy i kątowniki z aluminium;
  • profile aluminiowe do wycieraczek;
  • wymienne wkłady czyszczące;
  • linki stalowe nierdzewiejące, które są częściami wchodzącymi w skład profili aluminiowych, o wymiarach: 2 i 3 mm;
  • osadniki ułatwiające pozbycie się nadmiaru wody z wycieraczek;
  • listwy z logo lub napisami - idealne do wykorzystania w formie nośników informacyjnych bądź reklamowych.

Dysponujemy również wieloma innymi akcesoriami do aluminiowych wycieraczek. Znajdziesz je w naszym sklepie internetowym.

 Zadaj pytanie Kup produkt