Wycieraczki kokosowe – Unimat 17 CoCoMat

Wycieraczki kokosowe są coraz popularniejszym produktem na rynku systemów służących do dbania o czystość podłóg i posadzek w budynkach, ponieważ są zarazem estetyczne i funkcjonalne. Jest to więc  świetna alternatywa dla wycieraczek aluminiowych. Sprzedawany przez nas model Unimat 17 CoCoMat to mata z włókna kokosowego, która skutecznie usuwa brud. Ta mata wejściowa jest idealna do stosowania w obiektach, w których ruch uliczny jest mały lub średni - handlowych, biurowych, mieszkalnych, hotelowych itd. Doskonale nadaje się do tworzenia jednolitych, bezkierunkowych stref czystości. Unimat 17 CoCoMat wykonana jest z naturalnego włókna kokosowego, dlatego posiada przyjemny dla oka jednolity i regularny wzór.Wprost idealnie nadaje się do wyciszenia stref wejścia do budynków.

Nieocenioną zaletą włókna kokosowego jest to, że wchłania dużą ilość wody, dlatego po przejściu po macie nadal posadzka jest sucha i czysta.  Materiał z PVC wzmocniony włóknem szklanym bez ftalanów chroni pod spodem podłogę przed wnikaniem wilgoci. A z uwagi na to, że Unimat 17 CoCoMat zapobiega rozprzestrzenianiu się wilgoci i brudu, przekłada się to również na niższe koszty utrzymania i czyszczenia wszystkich podłóg.  

Wycieraczki z włókna kokosowego – do nowoczesnych i tradycyjnych wnętrz

Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej, dostępnej na zamówienie, mata z włókna kokosowego dobrze wygląda zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach. Solidność i trwałość wycieraczek kokosowych to skutek kilkudziesięcioletnich doświadczeń w produkcji systemów do czyszczenia – nie w Chinach czy Indii, ale na bardzo wymagającym rynku europejskim.

Na zamówienie dostępna jest również wersja Unimat CoCoMat  17FR - z klasą palności Cfl-s1, w kolorze tylko naturalnym i standardowych wysokościach: 17, 20, 23 mm. Jeśli chcesz uzyskać informacji o dostępnych wysokościach i kolorach mat, prześlij do nas pytanie, a na pewno na nie odpowiemy.   

Podstawowe dane techniczne:

 • materiał runa: 100% naturalne włókno kokosowe
 • podkład: PCV
 • konstrukcja: zamknięta
 • waga: +/- 2,65 kg na 1 m² dla wysokości 17 mm
 • szerokość rolki: 100 cm lub 200 cm
 • długość rolki: +/- 12,5 m
 • wysokość standardowa: 17 mm
 • wysokość dostępna na zamówienie: 13 mm, 20 mm, 23 mm, 28 mm
 • kolor standardowy: naturalny
 • kolory jednolite na zamówienie: ciemnobrązowy, brązowy, antracyt, burgund, zielony, czerwony, czarny, szary, niebieski
 • kolory mieszane na zamówienie: brązowy/ciemnobrązowy, czerwony/burgund, czarny/szary

UWAGA: produkt z rolki 200x1250 cm lub 100x1250 cm, przy zamawianiu jeden z boków maty nie może być dłuższy niż 200 cm (jeżeli ma być w jednym kawałku - inaczej musi być łączona)

Kup produkt Zadaj pytanie