Ramy systemowe do wycieraczek

Sprzedajemy nie tylko wycieraczki i maty antypoślizgowe. W naszej ofercie znajdują się także liczne produkty uzupełniające takie, jak ramy systemowe do wycieraczek do montażu w zagłębieniu posadzki lub na jej powierzchni. Wykonujemy je z aluminium lub ze stali nierdzewnej, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych – spełniają swoje funkcje nawet po kilku latach intensywnego użytkowania. Ramy muszą być wykonane z tak trwałych surowców, ponieważ mają częsty kontakt z brudem i wilgocią, a stal i aluminium stanowi barierę ochronną przed ich zniszczeniem.  Sposób montowania ram zależy od tego, jaki model wycieraczek stosujemy. Są to produkty uniwersalne, dzięki czemu można je wykorzystywać na zewnątrz i wewnątrz obiektów. 

Dlaczego trzeba osadzić ramę do wycieraczek na wpustach?

Zwykłe wycieraczki można po prostu rozłożyć na posadzce. To rozwiązanie pasujące do miejsc, gdzie nie ma specjalnie intensywnego ruchu. Jednak w obiektach, w których brud roznosi się bardziej, bo porusza się po nich większa liczba pieszych, należy wykorzystywać bardziej zaawansowane produkty umieszczanie na specjalnych wpustach – takie, jak ramy systemowe do wycieraczek. Wycieraczki osadza się w ramach, po to by stabilnie przylegały do podłogi.

Oferowane przez nas ramy systemowe można umieszczać w dowolnie głębokich wpustach - do wypoziomowania (kotwy) i zalania betonem (dodatkowe roboty budowlane)  lub do wklejenia w gotowy, przystosowany do wysokości ramy wpust. Dzięki zastosowaniu proponowanego przez nas rozwiązania możliwe jest wyeliminowanie sytuacji, w których wycieraczki podłogowe będą przesuwane przez przechodzące po nich osoby. Produkowane przez nas ramy systemowe są dopasowane swoim wymiarem i kształtem do wycieraczek z luzem tylko 3 mm.

Rodzaje ram systemowych do wycieraczek

  1. ramy do zabudowania w posadzce:

- ramy aluminiowe: UR 15, UR 22, UR 26, UR 30, UR 301, UR 45, TrapSystem80

- ramy stalowe nierdzewne: UR 15 SS, UR 20 SS, UR 25 SS, UR 30 SS

  1. ramy do przyklejenia do posadzki:

- tylko ramy aluminiowe: UR 13, UR 17, UR 20, UR 25

  1. ramy najazdowe:

- tylko aluminiowe: UN 10/12, UN 12/17, UN 22

- rama uchylna UN 42 - rampa najazdowa do do wycieraczek typ Unimat 42 lub do niwelacji poziomów w zakresie od 3 do 8 cm.

Zadaj pytanie