Wycieraczki osuszająco-czyszczące 

Systemowe wycieraczki osuszająco-czyszczące  (typ RT, RST, BT, BST, KT, MBK, KST, MBST, ScT, SST) to wielofunkcyjne maty, które ułatwiają wyłapywanie suchych i mokrych zanieczyszczeń z obuwia. Do ich produkcji wykorzystujemy trwałe profile aluminiowe, wykazujące wysoką odporność na korozję nawet wtedy, gdy mają ciągły kontakt z wilgocią. Ponadto wycieraczki zostały wyposażone w specjalne wkłady osuszająco-czyszczące, które są nie ulegają ścieraniu, odkształcaniu się i gniciu pod wpływem nadmiaru wody. Nasze produkty wyróżniają się precyzją i estetyką wykonania oraz bardzo długą żywotnością. 

Rodzaje wkładów w wycieraczkach osuszająco-czyszczących

Wycieraczki osuszająco-czyszczące mogą spełniać kilka funkcji, ponieważ zostały wyposażone w dwa rodzaje wkładów:

  • tekstylny doskonale chłonie wodę; 
  • gumowy bądź szczotkowy skutecznie usuwa brud z obuwia. 

Wkłady pracują naprzemiennie i wspólnie ograniczają roznoszenie brudu przez obuwie. Funkcje czyszczące mogą być zintensyfikowane dzięki zastosowaniu dodatkowych akcesoriów: grzebienia aluminiowego (K) czy mini-szczotek (MB). Ten rodzaj wewnętrznych wycieraczek systemowych umieszcza się w drugiej strefie ciągu czyszczącego, np. w wiatrołapach lub bezpośrednio za drzwiami, gdzie nie znajdują wycieraczki zewnętrzne. 

Jeśli chciałbyś nam zadać dodatkowe pytanie dotyczące oferty – zadzwoń lub wyślij je za pośrednictwem formularza. Doradzamy naszym klientom w wyborze poszczególnych elementów systemu. Dzięki temu wycieraczki są dostosowane do warunków panujących w danym budynku.

 Zadaj pytanie