Wycieraczki ażurowe gumowe – uniwersalne i wytrzymałe

Oferujemy zakup niezwykle popularnych wycieraczek ażurowych, które zostały wykonane z najwyższej jakości trudno ścieralnej gumy EPDM. Dzięki temu, że guma EPDM to materiał odporny na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie i czynniki atmosferyczne, nasze ażurowe wycieraczki Unimat 22 R/MGA są bardzo uniwersalne i można je stosować zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków.

Gdzie powinno się stosować wycieraczki ażurowe z gumy?

Sprzedawane przez nas ażurowe wycieraczki z gumy sprawdzają się między innymi wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność stworzenia pól czyszczących o dużych powierzchniach za rozsądną cenę. Można je łączyć, zwiększając tym samym powierzchnię odpowiedzialną w budynku za czyszczenie obuwia. Są świetnie przystosowane do tworzenia jednolitych, bezkierunkowych stref czystości. Jednocześnie zalecamy ich stosowanie w pomieszczeniach, w których podłoga jest śliska, ponieważ mają one właściwości antypoślizgowe. Wycieraczka Unimat 22 R/MGA posiada na spodniej stronie wypustki umożliwiające swobodny przepływ wody. Można ją układać we wcześniej przygotowanym wpuście wykończonym ramą systemową Unimat UR20 lub bezpośrednio na posadzce w rampie najazdowej Unimat UN22. Wycieraczka Unimat 22 R/MGA jest dostarczana w standardowych modułach 150x100 cm lub przygotowana indywidualnie na podany przez klienta wymiar.

Podstawowe dane techniczne wycieraczek ażurowych Unimat UN22:

  • konstrukcja otwarta - charakteryzuje się dużą pojemnością na brud
  • kolor: czarny
  • wysokość: ok 22 mm
  • ciężar modułu: ok. 14 kg
  • wymiary modułu standardowego: 150x100 cm
  • liczba oczek dla modułu 150x100 cm: 864 szt (36x24 oczka - dla wypełnienia 100%)
  • tolerancja wymiarowa: +/- 5 mm

Oczekujesz jeszcze lepszych efektów czyszczenia? Sprawdź ofertę!

Jeśli chcesz uzyskać jeszcze lepsze efekty czyszczenia, proponujemy dokupienie specjalnych szczotek czyszczących. Kolorowe szczotki do maty Unimat 22 R/MGA nie tylko pozwalają na zwiększenie efektywności czyszczenia, ale umożliwiają też tworzenie prostych napisów, symboli, znaków graficznych. 

Na zamówienie oferujemy również wycieraczki Unimat 22 R/MGA w wersji wzmocnionej do dużego ruchu o znacznym obciążeniu, a także o klasie reakcji na ogień Cfl-s1.

Potrzebujesz więcej informacji o oferowanym produkcie? Zadaj nam pytanie!.

Kup produkt Zadaj pytanie