Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Brak wystarczających uprawnień, aby móc utworzyć folder root/cache/preview.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Brak wystarczających uprawnień, aby móc utworzyć folder root/cache/preview.

Wycieraczki ażurowe gumowe

Wycieraczki ażurowe gumowe należą do naszych najpopularniejszych produktów. Wykazują dużą wytrzymałość, ponieważ są wykonywane z najwyższej jakości tworzywa. Do ich produkcji używamy trudno ścieralnej gumy EPDM, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie i czynniki atmosferyczne. Dzięki temu nasze wycieraczki gumowe Unimat 22 R/MGA można stosować na zewnątrz budynków oraz w pomieszczeniach wewnętrznych. Sprawdzają się w obiektach, w których mają kontakt z setkami par butów każdego dnia lub wilgocią i niskimi temperaturami. Co więcej, prosta konstrukcja gumowych mat ułatwia ich czyszczenie oraz konserwację, a także umożliwia bezproblemowe przenoszenie z miejsca na miejsce.

Gdzie powinno się stosować wycieraczki ażurowe z gumy?

Wycieraczki ażurowe z gumy są przeznaczone do tworzenia pól czyszczących o dużych powierzchniach w przystępnej cenie. W wyniku ich łączenia powstają jednolite, bezkierunkowe strefy czystości, które zwiększają powierzchnię odpowiedzialną za czyszczenie obuwia w danym budynku. Z powodzeniem mogą być też stosowane w wejściach do obiektów. Wycieraczki gumowe zewnętrzne skutecznie oczyszczają buty z zanieczyszczeń o każdej porze roku, dzięki czemu ani deszcz, ani topniejący śnieg nie stanowią zagrożenia dla czystości wnętrz. Właściwości ażurowych mat sprawiają, że nie ulegają one zniszczeniu pod wpływem skrajnych temperatur czy wilgoci oraz nie strzępią się na brzegach.

Oferowaną przez nas wycieraczkę Unimat 22 R/MGA można układać bezpośrednio na posadzce w rampie najazdowej Unimat UN22 lub we wcześniej przygotowanym wpuście wykończonym ramą systemową Unimat UR20. Wycieraczki gumowe mają właściwości antypoślizgowe i posiadają na spodniej stronie wypustki umożliwiające swobodny przepływ wody, zatem wskazane jest stosowanie ich w pomieszczeniach ze śliskimi podłogami. Wysoka wytrzymałość naszych wyrobów pozwala na wykorzystanie ich w trudnych warunkach, np. w zakładach przemysłowych i warsztatach czy na budowach.

Jak zamówić wycieraczkę gumową na wymiar?

Produkujemy wycieraczki gumowe na wymiar, które dopasowujemy do dostępnej przestrzeni przed drzwiami budynku lub na terenie obiektu. Dzięki temu każdy Klient może zamówić u nas wycieraczki dostosowane do swoich potrzeb. Czas oczekiwania na wycieraczki gumowe ustalany jest indywidualnie wraz z wyceną zamówienia. Gwarantujemy szybki czas realizacji zleceń oraz tanie dostawy na terenie całego kraju. Poniżej znajdują się informacje na temat standardowych wymiarów produktu. Jeśli wycieraczka z katalogu jest za mała lub za duża do Twojego budynku, skontaktuj się z nami w celu złożenia indywidualnego zamówienia.

Podstawowe dane techniczne wycieraczek ażurowych Unimat UN22:

  • konstrukcja otwarta - charakteryzuje się dużą pojemnością na brud
  • kolor: czarny
  • wysokość: ok 22 mm
  • ciężar modułu: ok. 14 kg
  • wymiary modułu standardowego: 150x100 cm
  • liczba oczek dla modułu 150x100 cm: 864 szt (36x24 oczka - dla wypełnienia 100%)
  • tolerancja wymiarowa: +/- 5 mm

Oczekujesz jeszcze lepszych efektów czyszczenia? Sprawdź ofertę!

Jeśli chcesz uzyskać jeszcze lepsze efekty czyszczenia, proponujemy dokupienie specjalnych szczotek czyszczących. Kolorowe szczotki do maty Unimat 22 R/MGA nie tylko pozwalają na zwiększenie efektywności czyszczenia, ale umożliwiają też tworzenie prostych napisów, symboli, znaków graficznych. 

Na zamówienie oferujemy również wycieraczki Unimat 22 R/MGA w wersji wzmocnionej do dużego ruchu o znacznym obciążeniu, a także o klasie reakcji na ogień Cfl-s1.

Potrzebujesz więcej informacji o oferowanym produkcie? Zadaj nam pytanie!.

Kup produkt Zadaj pytanie

{gallery}gumowe_azurowe{/gallery}