Akcesoria do wycieraczek gumowych

Sprzedajemy wysokiej jakości akcesoria do wycieraczek gumowych. Zapewniamy szeroki wybór produktów o różnych parametrach oraz korzystne ceny. Dzięki temu łatwo dopasujesz akcesoria do systemu czyszczącego w Twoim budynku i tanio wyposażysz wycieraczki w dodatki, które poprawiają efektywność czyszczenia oraz ustabilizują ich pozycję na posadzce. Jeśli potrzebujesz porady w wyborze produktów, napisz do nas lub zadzwoń. Pomożemy Ci w dobrać akcesoria, które zwiększą poziom bezpieczeństwa i czystości w Twoim budynku. 

Zastosowanie akcesoriów do wycieraczek gumowych

Akcesoria do wycieraczek gumowych przydają się do montażu, czyszczenia obuwia oraz tworzenia logo lub prostych wzorów na powierzchni maty. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniających im wytrzymałość, długą żywotność oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne i szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Oferujemy następujące akcesoria do wycieraczek gumowych:

  • aluminiowe rampy najazdowe – umożliwiają szybki montaż wycieraczek bezpośrednio na powierzchni podłogi, są wykonane z najlepszej jakości stopów aluminiowych;
  • mini-szczotki czyszczące i grzebienie – produkty pozwalające na ulepszenie funkcji czyszczących wycieraczek gumowych umieszczonych w miejscach, gdzie panuje duży ruch pieszych i istnieje ryzyko znacznego nagromadzenia brudu. Są dostępne w różnych kolorach. Za pomocą szczoteczek można nanieść prosty napis lub firmowe logo na wycieraczkę.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi parametrami technicznymi akcesoriów w katalogu produktów naszego sklepu internetowego. 

 Zadaj pytanie