Wycieraczki osuszające

Wysokiej jakości wycieraczki osuszające (T, ST) produkujemy z polipropylenu lub poliamidu o dużej chłonności. Stosowane przez nas materiały wykazują doskonałe właściwości wytrzymałościowe. Wycieraczki znajdują zastosowanie w budynkach o umiarkowanym i dużym natężeniu ruchu pieszych. Są przeznaczone do montażu w drugiej lub trzeciej linii ciągu czyszczącego. W naszej ofercie znajdują się dwa modele wycieraczek osuszających, które różnią się wkładami czyszczącymi:  

  • T - wkład tekstylny osuszający, polipropylenowy;
  • ST - scraper textile - wkład tekstylny osuszająco-czyszczący, poliamidowy.

Osuszające wkłady czyszczące umieszczane są na solidnych profilach aluminiowych, które zapewniają wycieraczkom jeszcze większą trwałość oraz stabilność na dowolnym podłożu. 

Dlaczego warto zaopatrzyć się w wycieraczki osuszające?

Aluminiowe wycieraczki osuszające zostały skonstruowane w taki sposób, by wykazywały się dużą odpornością na wygniatanie, ścieranie i inne uszkodzenia mechaniczne – dokładnie tak, jak znajdujące się również w naszej ofercie wycieraczki osuszająco-czyszczące. Co więcej, są nie ulegają gniciu pod wpływem kontaktu z nadmierną ilością wody. Dzięki temu wycieraczki wyróżniają się długą żywotnością i zachowują bardzo dobry stan techniczny przez wiele lat. Nie wymagają przy tym specjalnej konserwacji i są łatwe w czyszczeniu. Zastosowanie wycieraczek osuszających z wkładami tekstylnymi gwarantuje skuteczne osuszanie obuwia i usuwanie z podeszw mokrych zanieczyszczeń. Pozwala to na zachowanie suchej posadzki w strefie wejścia do budynków, zwiększyć poziom bezpieczeństwa w obiekcie (brak śliskich podłóg) oraz zminimalizować koszty przeznaczane na sprzątanie podłóg. 

Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły naszej oferty!

 Zadaj pytanie