Wycieraczki gumowe

Wycieraczki gumowe z wkładami czyszczącymi służą do zabezpieczania posadzek przed zabrudzeniami. Wykazują bardzo dobrą przyczepność, więc nie ślizgają się po podłogach. Wychwytują nawet najdrobniejsze cząsteczki zanieczyszczeń z obuwia, dzięki czemu kurz, żwir i błoto pozostają na ich powierzchni. Powstają z wytrzymałego tworzywa (wysokiej jakości guma EPDM), które nie ulega uszkodzeniom pod wpływem kontaktu z setkami par butów każdego dnia. Dobrze znoszą także oddziaływanie skrajnych temperatur oraz wilgoci. Mogą być wykorzystywane na zewnątrz i wewnątrz budynków.

Jak czyścić gumowe wycieraczki?

Dużą zaletą gumowych wycieraczek jest to, że są bardzo łatwe w utrzymaniu. Można czyścić je na sucho przy użyciu odkurzacza lub na mokro za pomocą myjki ciśnieniowej. Po myciu warto zakonserwować wycieraczki z gumy specjalnym preparatem do tworzyw sztucznych. Środki tego typu można znaleźć w sklepach z akcesoriami samochodowymi. Należy być jednak ostrożnym w wyborze preparatu, ponieważ niektóre z nich mogą tworzyć śliską powłokę na powierzchni, która zagrażałaby osobom przechodzącym po wycieraczce.

Czy sprzedajemy wycieraczki gumowe na metry?

Sprzedajemy wycieraczki gumowe w standardowych modułach 150x100 cm lub docinamy je na wymiar zamówiony przez klienta. Dzięki temu można dostosować ich wymiar do wolnej przestrzeni przed drzwiami wejściowymi do danego budynku. Wycieraczki gumowe na metry można dowolnie łączyć i tworzyć ciągi czyszczące na terenie całego obiektu. Są stosunkowo niedrogie, zatem niskim kosztem można skutecznie zabezpieczyć przed nieczystościami podłogi we wszystkich pomieszczeniach. Produkty docinamy precyzyjnie i z zachowaniem estetyki, aby schludnie prezentowały się we wnętrzach.