Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Brak wystarczających uprawnień, aby móc utworzyć folder root/cache/preview.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Brak wystarczających uprawnień, aby móc utworzyć folder root/cache/preview.

Wycieraczki wewnętrzne Unimat EasyMat

Unimat EasyMat jest podstawową wycieraczką osuszającą i pyłochłonną z runa polipropylenowego na piance NBR (niezapamiętującej kształtu), która pochłania wilgoć i usuwa brud. Nasze wyroby powstają w UE, a nie w Chinach lub Indiach. Do ich produkcji wykorzystywane są wysokogatunkowe materiały. Jakościowe tworzywo o optymalnej gramaturze zapewnia wycieraczkom trwałość i długą żywotność. Produkty są odporne nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, lecz także na odbarwienia i trudne do usunięcia plamy. 

Dzięki dwóm uniwersalnym wysokościom, tj. 12 mm i 20 mm, oraz bardzo przystępnej cenie Unimat EasyMat stanowi dobrą alternatywę dla wycieraczek osuszających w profilach aluminiowych. Pasuje do wpustów o wysokości od 10 do 22 mm bez potrzeby wykonania dodatkowych robót budowlanych (oczywiście przy niższych wpustach runo będzie wystawało ponad poziom posadzki). Na zamówienie dostępne również wersje: 8 mm, 17 mm oraz 23 mm. W sprawie dostępności poszczególnych wysokości i kolorów prosimy wysłać zapytanie.

Gdzie sprawdzają się wycieraczki Unimat EasyMat? 

Wycieraczka wejściowa EasyMat jest idealna do stosowania w wejściach do biur, budynków mieszkalnych, bloków wielorodzinnych, apartamentowców, hoteli, restauracji, domów pomocy społecznej, przedszkoli itp. Sprawdza się wszędzie tam, gdzie występuje mały i średni ruch pieszy. Dzięki różnorodnej gamie kolorystycznej dostępnej na zamówienie, wycieraczka dobrze wygląda zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach. Model EasyMat świetnie sprawdza się w funkcji eleganckiego elementu dekoracyjnego, który wpasowuje się w aranżację przestrzeni każdego budynku. 

Właściwości polipropylenowych wycieraczek Unimat EasyMat

Unimat 12T EasyMat oraz Unimat 20T EasyMat zapobiegają rozprzestrzenianiu się wilgoci i brudu, co przekłada się na niższe koszty utrzymania czystości. Wytrzymałe i odporne włókna polipropylenowe zatrzymują błoto, piach i śnieg przy wejściu. Ich prążkowana faktura zapewnia efektywne czyszczenie obuwia. Gruba, zbita pianka NBR chroni podłogę pod spodem przed wnikaniem wilgoci. Ponadto podkład ma właściwości antypoślizgowe, zatem chroni przechodniów przed upadkami w wyniku poślizgnięcia się. O bezpieczeństwie stosowania wycieraczek EasyMat świadczy także to, że ich klasa palności jest zgodna z normami europejskimi. Dodatkową zaletą tej serii produktów jest to, że nadają się do wyciszenia stref wejścia do budynków. Dzięki temu na korytarzach biur i budynków wielorodzinnych panuje cisza i spokój, która nie przeszkadza w pracy bądź odpoczynku. 

Standardowe produkty:

  • Unimat 12 T EasyMat: kolor antracyt lub szary, powierzchnia czyszcząca: ryps
  • Unimat 20 T EasyMat: kolor antracyt lub szary, powierzchnia czyszcząca: ryps

Produkty na zamówienie:

  • Unimat 20 T EasyMat: kolor antracyt - welur (powierzchnia jednolita bezkierunkowa), kolor szary - welur, kolor beżowy: powierzchnia ryps lub welur, kolor naturalny, kokos: powierzchnia ryps lub welur

UWAGA: produkt z rolki 200x1000 cm, przy zamawianiu jeden z boków maty nie może być dłuższy niż 200 cm, jeżeli ma być w jednym kawałku, przy większych wymiarach wycieraczka musi być łączona 

Kup produkt Zadaj pytanie

{gallery}easymat{/gallery}