Kompletne systemy osadników z odwodnieniem

Szukasz wycieraczki, która posiada więcej powierzchni niezbędnej do usuwania brudu i umożliwia odprowadzenie wody bądź piasku do przestrzeni pod wycieraczką? Czas potrzebny na sprzątanie wolałbyś/wolałabyś spożytkować w inny sposób? Zapoznaj się z naszą ofertą dotyczącą kompletnych, systemowych osadników z odwodnieniem. Jesteśmy przekonani, że jest to rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w Twoim budynku. U nas możesz kupić systemy o różnych parametrach, a także z różnymi konfiguracjami wkładów czyszczących.

Systemy osadników z odwodnieniem z trwałych materiałów

Przywiązujemy dużą wagę do używanych przy produkcji materiałów, które mają zapewnić długotrwałe bezproblemowe użytkowanie. W przypadku systemów osadników z odwodnieniem, oferujemy produkty wykonane z poliestru wzmocnionego włóknem szklanym typuUnimat HomeCleaner PS70 lub z aluminium typu Unimat TrapSystem80 .

Unimat HomeCleaner PS70

Unimat HomeCleaner PS70  to osadnik ze względu na swoje liczne zalety stosowany na obszarach, gdzie szczególne znaczenie mają takie atuty, jak wytrzymałość i stabilność. Połączenie włókna szklanego i duroplastycznej żywicy poliestrowej sprawia, że mają one niewielką wagę w porównaniu z osadnikami z polimerobetonu, a transport pojedynczych sztuk jest łatwy i bezpieczny.  Odznaczają się też wysoką odpornością na mróz, rdzę, działanie wysokich temperatur, chemikaliów, olejów, benzyny, gnojowicy i wielu innych substancji. Z kolei wyjątkowo gładka powierzchnia ułatwia czyszczenie urządzenia. W przeciwieństwie do powszechnie stosowanych tworzyw termoplastycznych, takich jak np. PCV oraz polipropylen, poliester wzmocniony włóknem szklanym zapewnia szczególną trwałość w długiej perspektywie czasowej, dzięki czemu jest ekonomicznym materiałem. Znajduje szerokie zastosowanie między innymi w budownictwie, przemyśle samochodowym, stoczniowym, lotniczym i kosmicznym.

Do osadnika Unimat HomeCleaner PS70 pasują wszystkie typy wycieraczek Unimat 22 oraz kraty stalowe ocynkowane Unimat 20 KRATA.

Sprawdź wszystkie dostępne wymiary osadników z poliestru Unimat HomeCleaner PS70!

Wymiar zewnętrzny: szerokość x długość

  • 60x40
  • 75x50
  • 100x50
  • wysokość 70 mm
  • wysokość z króćcem odwodnienia 105 mm
  • brak wymiarów na zamówienie

Unimat TrapSystem80

Drugim typem sprzedawanych przez nas osadników jest Unimat TrapSystem80 wykonany w całości z aluminium. Ten wariant umożliwia dostarczenie klientom produktów w takich wymiarach, jakie sobie życzą, z dokładnością do milimetra. W zależności od wielkości osadnik Unimat TrapSystem80 może posiadać zwartą, jednoczęściową strukturę lub zostać podzielony na sekcje ułatwiające transport i montaż, jeśli ma być zastosowany przy większych polach czyszczących.

Specjalnie opracowane anodowane profile aluminiowe tworzą ramę, w którą wsunięta jest dwumilimetrowa blacha aluminiowa tworząca dno wanny. Do krawędzi profili na stałe zamontowane są podpory pod wycieraczkę, rozstawione co około 30 cm (wykonane z rury kwadratowej 30x30x3). Podpory zaopatrzone są w nogi regulacyjne, które jednocześnie tworzą stabilną podstawę pod wycieraczkę oraz pozwalają na wypoziomowanie.

Do osadnika Unimat TrapSystem80 można dopasować wszystkie wycieraczki typu Unimat 22 oraz kraty Unimat 20 KRATA.

Wymiar zewnętrzny: szerokość x długość:  dowolny

Wysokość : 80 mm

Oba rodzaje osadników są odpowiednie do stosowania wewnątrz lub na zewnątrz budynków.

Kup produkt Zadaj pytanie