Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Brak wystarczających uprawnień, aby móc utworzyć folder root/cache/preview.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Brak wystarczających uprawnień, aby móc utworzyć folder root/cache/preview.

Wycieraczki aluminiowe wewnętrzne

unimat gif

Chcesz kupić urządzenie czyszczące do dużego budynku i szukasz w tym zakresie porady? Jako doświadczony producent wycieraczek chętnie ci pomożemy! W obiektach handlowych i użyteczności publicznej dobrze sprawdzają się wycieraczki aluminiowe. Ich konstrukcję stanowią profile z lekkiego i trwałego metalu z wkładami osuszającymi lub czyszczącymi połączone za pomocą stalowej liny nierdzewnej. Tak wykonane obiektowe wycieraczki wewnętrzne doskonale sprawdzają się w miejscach z małym i średnim ruchem pieszych.

Tam, gdzie ruch jest szczególnie wzmożony, polecamy wycieraczki o dodatkowo wzmocnionych szkieletach typu Marathon instalowane najczęściej w centrach handlowych i popularnych miejscach publicznych. Produkujemy również wycieraczki przemysłowe, których można używać w obiektach i zakładach produkcyjnych.

Szeroki wybór, różnorodne zastosowanie

Unimat gwarantuje szeroki wybór wycieraczek aluminiowych wewnętrznych. Jesteśmy w stanie zaoferować produkt dostosowany do każdych warunków technicznych zastanych na budowie nowych obiektów, a także w budynkach już istniejących. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w produkcji wycieraczek obiektowych wewnętrznych, skutecznie pomagamy inwestorom i projektantom w zapewnianiu czystości przy wejściach do budynków, a przy okazji budowaniu pozytywnego wizerunku i obniżaniu kosztów związanych ze sprzątaniem. Tworzymy solidne i trwałe rozwiązania, co pozwala nam budować dobre relacje z naszymi klientami.

Wycieraczki aluminiowe wewnętrzne - nowoczesne, solidne, efektywne i eleganckie

W naszej ofercie znajdują się modele o bardzo eleganckim wyglądzie i szerszych wkładach osuszających lub czyszczących takie, jak Prestige. Wycieraczki te, w zależności od wersji i warunków technicznych, na budowie możemy instalować we wcześniej osadzonych w posadzce ramach systemowych do wycieraczek. Nie powstają wtedy żadne progi, a powierzchnia dla pieszych jest równa. Dzięki temu przechodzący nie potykają się wchodząc do pomieszczeń. Innym, także bardzo praktycznym rozwiązaniem, jest ułożenie systemu bezpośrednio na posadzce z ramami najazdowymi.

Rodzaje wycieraczek aluminiowych wewnętrznych

Nasze wycieraczki aluminiowe posiadają różnego rodzaju wkłady, a każdy z nich w inny sposób spełnia swoją rolę. Oferujemy trzy podstawowe typy systemów czyszczących:

1. Wycieraczki osuszające (typ T, ST): do produkcji tych wycieraczek aluminiowych używamy wkładów osuszających i pyłochłonnych wykonanych z polipropylenu lub poliamidu o dużej chłonności.

T - wkład tekstylny osuszający, polipropylenowy

ST - scraper textile - wkład tekstylny osuszająco-czyszczący, poliamidowy

2. Wycieraczki osuszająco-czyszczące (typ RT, RST, BT, BST, KT, MBK, KST, MBST, ScT, SST): te wycieraczki systemowe wyróżniają się wkładem osuszająco-czyszczącym, a więc tekstylnym na przemian z gumowym lub szczotkowym. Wkład tekstylny chłonie wodę, zaś gumowy lub szczotkowy usuwają zabrudzenia z obuwia.

3. Wycieraczki czyszczące (typ R, B, MB, K, S oraz ich warianty) - zadaniem wycieraczek czyszczących jest przede wszystkim oczyszczenie obuwia z zabrudzeń. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu wkładów gumowych lub szczotkowych.

R - guma EPDM lub winyl

B - szczotka poliamidowa PA 6 lub PA 6.6

S - scraper - struktura czyszcząca zbliżona do szczotki, polipropylenowa

Standardowe wysokości wycieraczek wewnętrznych

Wycieraczki wewnętrzne mają różne wysokości, które są zależne od użytego wkładu czyszczącego. Jest ona mierzona od spodu wycieraczki wraz z elementem wygłuszającym do szczytu najbardziej wysokiego wkładu czyszczącego. Standardowe wysokości wycieraczek wynoszą:

Unimat 10   [wysokość od 10 do 12 mm]

Unimat 12   [wysokość od 12 do 15 mm]

Unimat 17   [wysokość od 16 do 19 mm]

Unimat 22   [wysokość od 22 do 25 mm]

Unimat 27   [wysokość od 27 do 30 mm]

Unimat 42   [wysokość od 42 do 45 mm]

Grubości ścianek przenoszących obciążenie dla profili wycieraczek wewnętrznych

Stosujemy dwa rodzaje ścianek ze względu na ich grubość:

  • ze standardowymi profilami – o grubości 1,5 mm
  • ze wzmocnionymi profilami –  o grubości 2,5 lub 3 mm..

Unimat 10

Kup produkt Zadaj pytanie

{gallery}aluminiowe_wewnetrzne{/gallery}